ZBÝVÁ MI POSLEDNÍ ROK ŽIVOTA

K lékaři vždy jdeme s tím, že naše nemoc je sice nepříjemná, ale předpokládáme, že se časem „nějak“ uzdravíme.

Ale co by se stalo, kdyby vám lékař neočekávaně sdělil, že se s tím nedá již nic dělat a vám zbývá poslední rok života?

Celý váš život by se obrátil vzhůru nohama. Došlo by vám, že již jsou věci, které nestihnete. Touhy, které už nenaplníte, přání, která nezrealizujete, omyly a křivdy, které už nenapravíte.

Že z mnohého, co jste dosud odkládali na "až někdy" zůstane NIKDY!

Toto není žádná abstraktní představa, ale tvrdá realita, kterou denně prožije někdo z nás.

Tento okamžik blížící se smrti nemilosrdně odhalí, kolik času svého života věnujeme věcem, činnostem i lidem, na kterým nám vlastně vůbec nezáleží.

A tedy kolik času a energie nám následně zbývá na to, co je pro nás skutečně důležité. Tedy:

"Jestli náš život vůbec stojí za to žít!"

Poslední rok života

Poslední rok života nazývám „hru“, kterou sama se sebou hraji alespoň jednou za rok. Podotýkám, že jsem ji nevymyslela. Tuším, že jsem ji kdysi slyšela od Petra Velechovského, který ji přednáší v rámci základního semináře Modré alfy.

Kdysi mi prokázala největší službu právě v dobách, kdy jsem měla dojem, že mi opratě života vyklouzly z rukou a vše se na mě nezadržitelně valí ze všech stran.

Nebo jsem prožívala nějaké bolestné či nepříjemné období a tak nějak cítila, že už je všeho příliš, a že potřebuji najít nějaký záchytný bod.

Jak hrát „Poslední rok života“?

Vytvořte si dostatek nerušeného času a místa. Pohodlně se usaďte a zavřete si oči.

Představte si, že jste u lékaře a sdělí vám s vážnou tváří, že máte smrtelnou nemoc, všechny testy to potvrdily, včetně konzilia odborníků a vám zbývá poslední rok života.

Naplno prociťte, jaké to je vědět, že vám zbývá poslední rok života.

A teď si představte, co byste dělali, když už víte, že máte poslední rok života. Jak by to vypadalo s vaší prací? S kým byste se stýkali? Co byste začali dělat a naopak s čím byste skončili? Co byste měli potřebu říct, zažít nebo udělat, ještě než zemřete?

 

Až budete mít plně procítěné a prožité, jak by vypadal váš život v případě, že by vám zbýval poslední rok, představte si, že vám lékař znovu zavolal, že se spletl, že je to mnohem vážnější a že vám zbývá poslední měsíc života.

Znovu si to představte a prožijte ten pocit, mít poslední měsíc života. A opět vnímejte, jak by vypadal váš život, když už by vám zbýval jediný měsíc života. Co byste teď měli potřebu udělat, říct nebo zažít a co naopak byste už nedělali?

Když si prožijete, jaký by byl váš život v případě, že by vám zbýval poslední měsíc života, představte si, že vám opět volá lékař, že vaše nemoc pokročila velmi rychle a zbývá vám poslední týden života.

Znovu to prociťte, prožijte a sledujte, co byste dělali se svým životem, když by vám zbýval již jen jeden jediný týden na tomto světě. Čemu byste se tento poslední týden věnovali, s kým byste jej trávili a jak?

A nakonec si představte, že vám lékař volá, že je konec, protože máte poslední den života, víc ani minutu. Co budete dělat? Kde budete? S kým budete?

Pak si představte, že vypršela poslední minuta vašeho života na tomto světě a umíráte.

"S jakým pocitem opouštíte tento svět?"

S pocitem, že jste prožili plný, naplněný a smysluplný život? Že váš život „stál za to“?

Nebo budete z tohoto světa odcházet s tím, že jste zemřeli dřív, než jste vůbec začali žít? Kolik věcí ve vašem životě „stálo za to“?

Při hře velmi rychle odhalíte:

 • co je pro vás skutečně důležité
 • po čem toužíte
 • jaké chvíle vašeho života vám dávají opravdový smysl
 • co ve vašem životě pro vás nemá cenu
 • čím marníte svůj život
 • co již dnes můžete ze svého života vypustit

Věřím, že po jediném „zahrání si této hry“, budete okamžitě vědět, jakým směrem by měly směřovat vaše následující kroky.

Přímá souvislost se ZDRAVÍM!!!

Když většinu našich dní trávíme činnostmi, věcmi a s lidmi, na kterých nám vlastně nezáleží, žijeme v rozporu.

V rozporu s naším vnitřním vedením, intuicí, naší moudrostí, duší nebo si to nazvěte, jak potřebujete.

Nemoc, ať jde o jakoukoli, je voláním právě po tom, abychom tento rozpor napravili a vrátili náš život do rovnováhy, jak blíže vysvětluji v ebooku ZDARMA Můžeš uzdravit svou nemoc >>.

Na závěr tedy malé shrnutí:

JAK HRÁT HRU: Poslední rok života

Plně prožijte a prociťte, že z vašeho života vám zbývá:

 • 1
  poslední rok života
 • 2
  poslední měsíc života
 • 3
  poslední týden života
 • 4
  poslední den života

Přejděte do okamžiku smrti a uvědomte si, jak vnímáte svůj život, jaký jste prožili. 

Pokud při hře objevíte nějaký nesoulad či rozpor mezi tím, co žijete a co považujete za skutečně důležité, může to být ukazatelem k oblasti, kde leží příčina vaší nemoci.

A o tom, jak je možné příčinu nemoci zjistit a uzdravit se můžete dozvědět v ebooku Můžeš uzdravit svou nemoc, který si můžete stáhnout ZDRAMA zde >>.

Zdravím vás a přeji pevné zdraví

 

Jako lékárnice a psychoterapeutka rozumím třem věcem - lékům, léčbě a lidem – a sloužím těm, kteří touží po uzdravení. VEDU je k nalezení osobních příčin nemocí hlubších než DNA, infekce a jiné. PODPORUJI je v důvěře v jejich vnitřní vedení a schopnost sebeuzdravení. A PODNĚCUJI k reálným krokům vedoucím od nemoci nejen ke zdraví, ale především ke šťastnějšímu životu. Napsala jsem pro vás ebook MŮŽEŠ UZDRAVIT SVOU NEMOC, který si můžete stáhnout zde >> Vytvořila jsem online emailový kurz NAJDI PŘÍČINU SVÉ NEMOCI, více informací o kurzu najdete zde >> Na cestě sebeuzdravení Vám může pomoct i ebook PŘEKÁŽKY V UZDRAVENÍ aneb JAK JE ZDOLAT VE 2 KROCÍCH, o ebooku se více dočtete tady >> Jak jsem k tomu všemu došla, tím se netajím a Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • OBJEV SVOJI VROZENOU SCHOPNOST UZDRAVIT SE
 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Potkáme se na Facebooku: