Monika Šindlerová UZDRAVILA MIGRÉNY

Myšlenky o tom, jestli by nebylo lepší takový život ukončit

Strach selhat, aby nepřišla o práci, když byla živitelka rodiny… Vina, že svojí nemocí přidělává starosti svému okolí… Strach, kdy bolest udeří znovu… Výčitky svědomí, že není se synem, když je buď v práci nebo leží v sevření migrény…

Toto byla realita každého dne Moniky Šindlerové. Až do bodu zlomu, kterým se pro ni stala nemoc syna.

Monika začala měnit mnohé. A uzdravila nejen svoje migrény, ale i svůj život. 

Jak to dokázala? Co to obnášelo? Tuto svou cestu za uzdravením Monika popisuje ve videu.

Její příběh vám přinese KLID. Klid pramenící z poznání, že i když se vám třeba nedaří uzdravit „lusknutím prstů“, přesto jste na správné cestě.  Protože uzdravení je proces. Je to cesta a pro každého z nás různě dlouhá.

Moničin příklad vám přináší i JISTOTU. Jistotu překonat pochyby. Nemoc vás někdy může nabádat k výrazným změnám a pak je lehké podlehnout pochybám, jestli se těmito změnami nedostanete na „scestí“. Ačkoli ve skutečnosti je to právě návrat do středu vaší životní cesty. 

Monika opustila celoživotní, ale nenaplňující práci v daních a vydala se za svými sny.

Především vám Moničino vyprávění přináší NADĚJI. Že ten, kdo se rozhodne překonat překážky v uzdravení>> a následovat svoji cestu uzdravení, se může nejen uzdravit, ale i proměnit svůj život v mnohem lepší, radostnější a spokojenější.

Díky všemu, čím si Monika prošla, dnes inspiruje lidi k proměně jejich zdraví i životů jako lektorka energetického cvičení Čchi-Kung, reflexní a celostní terapeutka. Je tvůrkyní projektu MonChi – CESTY proti STRESU i několika on-line kurzů.

Více o Monice, o tom, co a jak dělá, se dozvíte na jejích webových stránkách www.monika-sindlerova.cz

S Monikou si každý může zdarma zacvičit Čchi-kung / QiGong, zklidnit se u řízené relaxace i poslechnout mluvená videa na různá témata na jejím YouTube zde >>

Monika Šindlerová je tedy další hrdinka, která dokázala uzdravit svou nemoc. 

Ukazuje vám svým osobním příkladem nejen, že lze překonat překážky v uzdravení>>, ale především to, že rozhodně stojí za to se do toho pustit, protože odměna je veliká.

Zdravím vás a přeji pevné zdraví

Jako lékárnice a psychoterapeutka rozumím třem věcem - lékům, léčbě a lidem – a sloužím těm, kteří touží po uzdravení. VEDU je k nalezení osobních příčin nemocí hlubších než DNA, infekce a jiné. PODPORUJI je v důvěře v jejich vnitřní vedení a schopnost sebeuzdravení. A PODNĚCUJI k reálným krokům vedoucím od nemoci nejen ke zdraví, ale především ke šťastnějšímu životu. Napsala jsem pro vás ebook MŮŽEŠ UZDRAVIT SVOU NEMOC, který si můžete stáhnout zde >> Vytvořila jsem online emailový kurz NAJDI PŘÍČINU SVÉ NEMOCI, více informací o kurzu najdete zde >> Na cestě sebeuzdravení Vám může pomoct i ebook PŘEKÁŽKY V UZDRAVENÍ aneb JAK JE ZDOLAT VE 2 KROCÍCH, o ebooku se více dočtete tady >> Jak jsem k tomu všemu došla, tím se netajím a Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • OBJEV SVOJI VROZENOU SCHOPNOST UZDRAVIT SE
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: