Eva Spěváčková DOKÁZALA ZABRÁNIT ODEBRÁNÍ ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Eva měla hodnoty svých protilátek proti vlastní štítné žláze tak vysoké a zdravotní potíže tak enormní, že lékařský verdikt zněl jasně:

„Bude provedeno odstranění štítné žlázy.“

Eva se nechtěla smířit s doživotním braním léků, které by po odstranění štítné žlázy byly nevyhnutelné a začala bojovat. Pro svou rodinu, pro své dítě, ale především sama pro sebe. 

Ačkoli zpočátku netušila jak to udělat, odhodlala se najít jinou cestu, která by jí umožnila zlepšit její zdravotní stav.

A to přesto, že se nacházela v životní situaci, kdy jí bylo velmi špatně fyzicky a neméně zoufale i psychicky. 

Eva nám ukazuje, že i v takovém stavu na pokraji zhroucení můžeme v sobě najít poslední zbytky sil a vydat se vstříc něčemu neznámému, možná i děsivému, ale odhalujícímu cestu tam, kde se dosud zdálo, že žádná nevede. 

EVA TO DOKÁZALA!!!

  • nejen, že zlepšila svůj zdravotní stav natolik, aby zabránila operativnímu odstranění štítné žlázy
  • ale dokázala se zcela uzdravit
  • dnes nemusí brát žádné léky
  • a její štítná žláza vykazuje zcela normální hodnoty

Její endokrinoložka pak řekla, že za celou svoji praxi neviděla pacienta s takovými (špatnými) hodnotami, jehož zdravotní stav se začal tolik zlepšovat a žasla nad rychlostí regenerace Evina těla.  

Dodnes Eva občas dochází na endokrinologii za účelem kontroly stavu a dodnes je její štítná žláza zcela v pořádku. 

Co její uzdravení provázelo Eva popisuje ve svém videu.

Eva si uvědomila, že ji nemoc vedla k návratu k sobě samé. 

Toto je zkušenost nejen Evy a moje vlastní, ale i dalších lidí, se kterými jsem kdy pracovala. Že nemoc nás volá (já tomu říkám) „k sobě domů“.

Nemoc nás volá "k sobě domů".

A tedy, že příčinu nemoci i její uzdravení je třeba hledat uvnitř nás samých.

Díky tomu, co prožila, dnes Eva pomáhá ženám v programu Kakaová bohyně prostřednictvím tanečně-kakaových ceremonií napojit se samy na sebe, dostat se do své ženské síly a autenticity. Setkání probíhají v Brně a více se o jejích aktivitách dozvíte na jejím facebookovém profilu

Eva Spěváčková zde >>

Zdravím vás a přeji pevné zdraví

Jako lékárnice a psychoterapeutka rozumím třem věcem - lékům, léčbě a lidem – a sloužím těm, kteří touží po uzdravení. VEDU je k nalezení osobních příčin nemocí hlubších než DNA, infekce a jiné. PODPORUJI je v důvěře v jejich vnitřní vedení a schopnost sebeuzdravení. A PODNĚCUJI k reálným krokům vedoucím od nemoci nejen ke zdraví, ale především ke šťastnějšímu životu. Napsala jsem pro vás ebook MŮŽEŠ UZDRAVIT SVOU NEMOC, který si můžete stáhnout zde >> Vytvořila jsem online emailový kurz NAJDI PŘÍČINU SVÉ NEMOCI, více informací o kurzu najdete zde >> Na cestě sebeuzdravení Vám může pomoct i ebook PŘEKÁŽKY V UZDRAVENÍ aneb JAK JE ZDOLAT VE 2 KROCÍCH, o ebooku se více dočtete tady >> Jak jsem k tomu všemu došla, tím se netajím a Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • OBJEV SVOJI VROZENOU SCHOPNOST UZDRAVIT SE
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: